l'artiste

MOUDRÁ SOVA

4. června 2013 v 11:11 | alouette
Jak jsem slibovala :) Tak tady je brož, kterou jsem šila kamarádce k narozeninám. Má Drahá má ráda sovy na všem a všude a tak byla jasná volba - soví brož!

NÁHRDELNÍČEK

13. září 2012 v 7:47 | alouette
článek byl psán 30. 8. 2012 v Praze


Jsou malé a velké chyby, ale někteří lidé dělají obrovské chyby, které mají dopad na jejich zdraví. Měsíc v Praze se dá přežít, potraviny se nakoupí na každém rohu, místa pro procházky jsou jak stvořená, ani můj Milý nechybí v tom našem velkoměstě. Co postrádám, je má droga. Před odjezdem do Prahy jsem si je všechny nachystala, a že je dám do tašky až nahoru, aby se mi nijak neponičily, nerozsypaly, …

KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU

1. dubna 2012 v 12:26 | alouette
Včera jsem si udělala menší výlet. Nebudu přece sedět v Praze na zadku a zvláště, když se naskýtá příležitost něco vidět, naučit se a pokochat se krásou kreativity.

Vydala jsem se tedy na Výstavu kreativity, která se konala (vlastně stále ještě koná) v Praze 10 - Dubeč.

Jsem nadšená a v hlavě mám stále spoustu obrázků a nápadů. Příště jedu zas! :)

S LÁSKOU DĚTEM

14. března 2012 v 19:16 | alouette
Dneska jsem dokončila semstrální práci do výtvarky. Takže teď už mám ve výtvarce lehárko až do konce letňáku. SUPER. :) A co víc, mám z výtvoru radost. Úkolem bylo vytvořit hračku, maňáska či něco podobného pro děti do MŠ.

Tady máte fotku, abyste viděli, jak jsem se úkolu ujala já (vpravo) a jak má spolužačka (vlevo).
Práce trvala 3 devadesátiminutové hodiny :)

MEDVÍDEK A COSI FÁDNÍHO

15. února 2012 v 20:50 | alouette
Nemyslete si, že se flákám a místo psaní těch "úžasnách" esejí a kdoví čeho vyrábím brože. To ne! Já je totiž vyrábím legálně během vyučování a to ve výtvarce. :)


Řekla jsem si, že ještě bude dost hodin na to, abych vytvořila semestrální práci, tak jsem vzala jehlu, nit a vzniklo to, co vzniklo.

KVĚTY PRO RADOST

9. února 2012 v 10:21 | alouette
Co mám po zkouškách, tak jen tvořím a tvořím a skoro jsem si nevšimla, že už začíná další půlrok školy. Jenže.. tvoření je jako droga, na rozdíl od seminárních prací a nejrůznějších výmyslů našich drahých profesorů. :)

Tak dneska se s vámi podělím o mé 2 nové brože.

První je v mých nejmilejších barvičkách. Je taková sluníčková, tak snad sluníčko taky dorazí.

UBROUSKOVÉ ŠPERKY

30. ledna 2012 v 13:32 | alouette

Minule jsem vám tu psala o mém nutkání zkoušet nové věci,
techniky a materiál.
Ovšem, vše má své pokračování.

Opět jsem přijela do Prahy a mám čas psát, resp. ukázat vám fotky mých výtvorů. Jdeme na to!

Na první fotce jsou náušničky pro kamarádku k narozeninám, doufám, že ji brzy uvidím a dárek předám.

DEN VE ZNAMENÍ VYRÁBĚNÍ

20. ledna 2012 v 20:49 | alouette
Dnešní odpoledne jsem se vrhla do vyrábění, sáhla jsem po Cernitu (pro ty, co znají fimo, je to velmi podobná hmota) a vzniklo tohleto. Udělala jsem několik kulatých přívěsků na krk a náušniček. Zatím jsou bez majitelky, tak pokud byste měla některá uíjem, dejte vědět. Myslím, že je prodávám za rozumnou cenu.

Cena duhových náušnic: 45Kč + 26Kč poštovné (doporučeně)
PRODÁNO

OBRÁZKY PRO RADOST

19. listopadu 2011 v 14:25 | alouette
První obrázek jsem kreslila pro kluka mé kamarádky. Jsou to jakože oni dva. Vlevo on a vpravo ona. Heh... Kudy z nudy, obrázek během několika minutek... Vlastně jako všechny mé čmáranice (nejen ze školy) :)

SMALT (Z ARCHIVU)

2. listopadu 2011 v 18:41 | alouette
Moje velmi oblíbená činnost, na střední jsem měla ke všemu materiálu přístup v rámci dílničky pro studentky, ale teď.. bohužel ne-e.. takže se pro mě finančně nedostupné materiály staly ještě více nedostupné... O to víc si svých smaltovaných náušniček více vážím... :)
A tady malá ukázka sypaného smaltu:
Tak zrovna tyto bílo-modro-zelené vlastním já. Potřebovala jsem je tehdy k nějakému tričku, tuším. Tričko už není, ale ony stále ano! :)

FIMO (Z ARCHIVU)

29. října 2011 v 15:39 | alouette
"Na vzhledu záleží, protože průměrný chlap lépe vidí, než myslí."

Jelikož velmi ráda tvořím a vyrábím šperky z mnoha materiálů, ráda bych se s vámi o své výrobky podělila. Aspoň na fotkách. Většinu z nich už nevlastním, jsou prodané nebo darované. Ale... Určitě budu tvořit dál a hlavně budu fotit, abych měla v paměti, co jsem stvořila svýma rukama. Dost bylo slov, alou na obrázky... ;)

Dnes vám ukáži své první výrobky z fima, které mohou být staré tak 2-3 roky... :) Tehdy jsem ještě neznala slovo "preciznost" :)

BROŽ PRO TETU

21. října 2011 v 19:23 | alouette
Ha! Zveřejňuji kousek sebe... i když to vlastně v každém článku, kdy na sebe kdeco prozradím... Poslední dobou miluji "brožování" ... mimo jiné vytvářeníčko... :)
 
 

Reklama