NÁVŠTĚVNOST

30. května 2009 v 17:44 | alouette |  mon coeur

Musela jsem se nemálo pousmát nad svým vlastním počínáním. Zapla jsem svůj úžasný počítač, spustila Mozzilu a naklikala adresu svého milého působiště. Toto vše je ale zcela normální, alespoň pro mě. Zkontrolovala jsem stav komentářů a usoudila, že by mě zajímalo, kolik mi sem chodí lidí. No a tak jsem se vydala hledat na počítadlo, které nemám. No co. Nic jsem nenašla a spokojeně odešla na další a další stránky, kde je skvělé počteníčko.

No a tak se stalo, že jsem se krátce zamyslela nad tím, proč je pro někoho důležitá návštěvnost a pro někoho vůbec. Možná to je jen taková ta soutěživost. "Ha a já mám víc čtenářů." :D Nikdo vám, ale neřekne, zda-li se dotyčná osoba u vás ocitla omylem či snad zabloudila.
Kdysi i pro mě měla veliký význam, povzbuzovala mě k psaní nových a nových článků a já poté také měla více důvodů psát komentáře - hlavně kvůli návštěvnosti. Teš už to je trochu jinak. Uplynuly dva krásné roky a já pochopila podstatu blogového života. Konečně jsem začala psát články takové, které zajímají i mě, což je celkem i paradoxní :D. Je fajn si uvědomit, že články píši hlavně kvůli sobě. Je to krapátko možná i egoistické, ale je to tak, protože článku psané z donucení a nebo snad jen proto, aby neupadla návštěvnost, nemají smysl.


No, dost už zbytečného psaní o blogu :D
Můj život je také celkem zajímavý, ano, celkem dosti. Poslední dobou dělám věci, které bych jindy nedělala. Celkem mě to i děsí, nevím, co mám čekat od sebe samé. Nejvíc mě teď trápí to, že se se svým Milovaným neuvidím 6 týdnů... už se ta doma sice krátí, ale ještě celý měsíc :( achich... Ještě že existuje něco jako ICQ, v mém případě QIP :D, mail, mobil,...
Minulý týden mi řekl, že jsem na něm až moc závislá. Nebudu říkat, že to není pravda, ale zas tak hrozné to snad není :D to už bych byla totální magor, nemyslíte? Nevím, jak bych se měla chovat, abych působila nezávisle. Vždyť ono to ani nejde, když ho tolik miluji a toužím s ním být každou vteřinku svého života. Láska je něco tak úžasného. Kdo nemiluje, nepochopí?

Jste zamilovaní?
Alouette
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chemarin Chemarin | Web | 30. května 2009 v 21:46 | Reagovat

Návštěvnost, ta trápí na začátku asi každého, ale proč. Nejsem zrovna ta, která si na ni může stěžovat, jsem za ni ráda, ale i tak, komentář potěší mnohem víc než nová tisícovka;)
Zamilovaná? Co já vím... :D

2 u n r e s e r v e u n r e s e r v e | Web | 31. května 2009 v 8:05 | Reagovat

V mém případě už také nejde o návštěvnost jako takovou, pro mě jsou důležitější komentáře, i když je jich třeba jen pár.ROzhodně mi to udělá větší radost než když vím, že mě navštívilo třeba 100 lidí, ale z toho jen 10 napsalo komentář... :) Toplist ale mám.
Zamilovaná nejsem.. takže to momentálně asi "nechápu" xD , ale třeba to někdy pochopím... až budu zamilovaná :)

3 Estelle De Toffi Estelle De Toffi | Web | 31. května 2009 v 9:34 | Reagovat

Taky jsem si to na jednom z dřívějších blogů uvědomila. Větší hodnotu pro mě mají smysluplné komentáře.

Myslím si, že když se s přítelem tak dlouho neuvidíš, tím více se na něj budeš těšit:) (On na tebe určitě taky)

Zamilovaná už jsem nějakou dobu, ale do umění, popř. do imaginárních věcí.

4 SiriusNoir SiriusNoir | Web | 31. května 2009 v 16:11 | Reagovat

   Návštěvnost sleduji často. Za prvé protože původním účelem mého blogu je najít více lidí, kteří smýšlí podobně. A za druhé mě jednoduše zajímají statistiky :) Už jako malý jsem si často pročítal statistiky každého zápasu NHL - góly, nahrávky, ale i střely, zákroky, a podobně.
   Láska a závislost? To přesně mi je zrovna proti srsti. Být citově závislý na jiném člověku...nejistota a závislost...ve mě probouzejí pocit slabosti. Je hezké, když člověk má na koho myslet každý den, ale když po dvou dnech, co se neviděli začíná šílet steskem...to pro mě asi není.

5 Alenka Alenka | Web | 1. června 2009 v 16:34 | Reagovat

Kvůli vysoké návštěvnosti původního blogu dreamy-soul, který mi četl kde kdo jen z důvodu, že to blogové působiště nabylo postupem času zřejmě určitého jména, jsem právě na tom blogu psát skončila.. Protože k čemu je vysoká návštěvnost, když by scházela hrstka těch nejvěrnějších? Raději pár upřímných komentářů :))

Co se týká lásky.. u mě je to složité. Poznala jsem totiř skutečnou lásku - nejen poblouznění, nýbrž i to nejladnější duševní splynutí. Jenže nám není přáno...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.