CO MI JE?

19. května 2009 v 18:12 | alouette |  mon coeur
Člověk se neustále mění a s ním se neustále mění i jeho nálady, vztahy a tak nějak podobně. Psát na blog se mi chce stále častěji, ale stále častěji nemám příležitosti. Tak se tedy stává, že mé myšlenkové pochody zůstávají v pouze v mé mysli. Možná je to škoda. Ráda bych se někdy vrátila do minulosti.

Nemáte-li úspěšnou minulost, není to důvod, abyste neměli úspěšnou budoucnost.

Možná to je nějak tak - má minulost není nijak úžasná a plná úspěchů, současnost je možná i o něco lepší a příjemnější, ale co mě čeká? Jaké to bude? Mám se těšit nebo bát? … Beze strachu bych tyto prachobyčejné otázky pokládala do nekonečna, ale k čemu by to bylo? Byla bych akorát zahlcena zmatkem, věcmi, kterým nerozumím . …


Dnes se mě pár lidí, jako obvykle, zeptalo:"Jak se máš?" … Dnes jsem nebyla schopna odpovědět, že fajn nebo dobře. Mlčela jsem a pouze se dívala do země, pousmála se a šla dál. Musela jsem o tom hodně přemýšlet. Zajímalo by mě, co dělat, abych neměla stále nějaké obavy, strach a nebo "depku" ?
Přiznávám, v poslední době se nedokážu mnoho smát, stalo se toho mnoho, až moc , abych byla schopna fungovat dál.

Nejvíce by mě snad i zajímalo, jak se má právě můj vyvolený princ, zda-li spinká, kouká se na telku a nebo si přečetl mou sms, že jsem na icq a spěchá za mnou… i když… možná asi ne. Jsem z toho nervózní, celý den se mi prakticky neozval, jen mě ráno prozvonil. Je to strašně nepříjemný pocit, ale nechci být žádnou STÍHAČKOU! To NE! …

Tak se asi půjdu kouknout
na nějaké to učení,
přibývá mi toho…
Mějte se krásně

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nevědomá nevědomá | Web | 20. května 2009 v 17:05 | Reagovat

Já bych se nejraději vrátila do minulosti, kdy jsem byla ještě malé dítě. Před rokem to už začal být v mém životě horor, ale jako malé dítě.. nevědomé, plné smíchu a touha po hračce by bylo mnohem lepší, než řešit věčný stereotyp.
*Píšeš velmi krásně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.