OPĚT VYJDE SLUNCE

9. března 2009 v 23:44 | alouette |  mon coeur
Pojídám tu konzervu ananasu, vychutnávám si každé kousnutí do mého milovaného ovoce. Kéž by vše bylo tak sladké. nyní nemyslím jen ovoce, jídlo či něco poživatelného. Mnoho lidských vlastností je hořkých až nechutných pro život lidí blízkých. Nechci být na někoho zlá, ošklivá nebo dokonce někoho urážet, ale...
Kdo má moc pomoci člověku, který upadá až k samému dnu svých sil. Takový člověk čeká pomoc od někoho, kdo jej má rád. Neustále a velice často hovořím o lásce - nejen tu na blogu, ale ona je prostě důležitá. Kde bychom bez ní byli?


Sama se ztrácím ve svém životě, přestávám chápat jisté události a činny, které jsem kdysi způsobila. Nechápu, jak jsem mohla jednat tak, jak jsem jednala. Byla jsem primitivní mrcha a potvora, která si nevážila štěstí, které měla a chtěla víc a víc.
Život budu mít takový, jaký si ho udělám. Už mě nikdo za ručičku vodit nebude - nikdo mě nikdy nevodil - musela jsem vždy sama a já to dokážu i v budoucnu. Budu muset, pokud chci šťastnou rodinu a to já chci. Nechci být ta "matka potvora". Chci být prostě ta správná mamča, která vyslechne, poradí a pohladí před spaním dítě po čele.
Chtěla bych posunout čas, abych už měla po maturitě, nejlépe před svatbou, na kterou se tolik těším. Budu ta nejkrásnější nevěsta pod sluncem. Pokud mi to nechcete věřit, dojděte si na svatbu... :)

Dobrou noc a krasné snění o vaší nádherné budouvnosti...
...Alouette :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *lil-b* - I love your blog *lil-b* - I love your blog | Web | 10. března 2009 v 18:58 | Reagovat

Ananas? Moc dobré ovoce...

Bez lásky to je hodně smutné, vím co mluvím :(.

Matky"potvory" jsou hrozné, moje mamka mezi ně naštěstí nepatří, jedná se mnou férově a na rovinu. Doufám, že budu jednou stjeně dobrá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.