KDE JE JARO?

21. března 2009 v 18:02 | alouette |  ma vie

Sedím doma, nic nedělám, ... Ráno to ještě šlo, zabavila jsem se povinným úklidem našeho baráčku, odpoledne dojela teta se strejdou :) Takže jsme alespoň pokecali. (Mimochodem, už od mala jsem se těšila až vyrostu, abych si mohla povídat s dospělýma a mohla mít rozumné "kecy") ... Mohla bych říst, že si žiji klidným životem, ovšem vždy se najde nějaké to ALE, i když je třeba jen malinké a bezvýznamné.
No a co teď? Sedím u počítače a koukám na monitor, nostalgicky poslouchám CD Zbyňka Drdy. Vždycky jsem se za to pomalu styděla, ale co... Už mě to nijak nebere a poslouchám to, co chci, ne to, co poslouchají ostatní.
Myslela jsem, že mě aspoň na chvilku zabaví psaní článku (tohoto), ale chytámě absťák - už mega dlouho jsem nic netvořila z korálků. Mám takovou potřebu si udělat náhrdelník a naušničky k tomu, takové ty jak mám ráda - oranžovo-žluto-červené :) Víte, je to tak ukliďňující - antistresová činnost :) ...

Ještě něco bych poznamenala - cítím se jako barbar - celou dobu, co jsem tu nepsala články, tak jsem vám nenapsala ani jeden komentář, i když jsem u vás byla často. No a teď když vám chci napsat, zas blog.cz blbne :( ... mrzí mě to.

PÁR ŘÁDKŮ K TITULKU ČLÁNKU
Už má být jaro a tohle počasí mě ještě dovede k depresím. Potřebuji sluníčko, kytičky a vše co mi připomene, že příroda je tak nádherná. Chci konečně fotit, chodit na procházky - teď můžu tak akorát bahnem. Jak je u vás? Máte sníh, bláto nebo už zelenou travičky - takovou tu jarní?

Alouette
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marrky Marrky | E-mail | Web | 22. března 2009 v 16:39 | Reagovat

Páni, jako by tento článek psal někdo, kdo má hodně podobné myšlení jako já. :-) Přesně - Když mám strach, že něco nezvládnu nebo když se s někým pohádám, vytáhnu krabici s barevnými dřevěnými korálky a navlíkám jako o život. :-)

S posledními čtyřmi řádky naprosto souhlasím - když jednou za čas vykoukne sluníčko, okamžitě popadnu foťák a mažu ven vyfotit tu hrstku kvítků, které nám tu vyrašily. :-)

2 Alenka Alenka | Web | 25. března 2009 v 20:30 | Reagovat

Tvůrčí činnost pomáhá odbourávat zbytečný stres :) U Tebe jsou to korálky, u mě korálky a psaní. A hlavně výlety do přírody, při nichž se člověk vždy maximálně odreagovuje a načerpá nové síly :) Jen je ale potřeba to krásné počasí, které pořád nikde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.