SEN MŮJ

9. prosince 2008 v 18:36 | alouette |  ma vie
Včera, není to ještě tak dávno, a tak si pamatuji celkem přesně, co jsem prožívala. Nechce se mi rozepisovat každou vteřinu včerejšího odpoledne, protože bych se jistě nesetkala a porozuměním a pochopením. Důležité ovšem je to, že se mi splnil můj VELKÝ SEN, to, že je staršího data a snila jsem o tom asi před třemi lety je detailem.
Nikdo z vás nemůže pochopit, jak jsem se cítila. Zářila jsem štěstím, neustále jsem se culila doslova jak magor, mluvila jsem hlouposti a to vše jen kvůli němu. Možná má stará platonická láska, možní skrytý idol… ale toť vše. Není mužem, se kterým bych chtěla trávit večery a všechen volný čas, to ne, ale…
Jsem si jistá, že kdyby tam na tom určitém místě v onen určitý čas byl i můj Nejdražší, jistě by vypukl silnou žárlivostí vůči "neškodné" osobě stejného pohlaví. To jsou ale už další rizika, která jsem díkybohu nemusela řešit a zatěžovat se jimi. Nemyslete si, ale že včerejší akce byla někomu zatajována… To já se zase ráda pochlubila, že jsem mohla stát vedle tak známé osobnosti, vedle zpěváka s úžasným srdcem a hudbou.
Pro většinu z vás je bezvýznamným a jen dalším bláznem ze SuperStar, ale pro mě ne. Pro mě je srdeční záležitostí a jeho písničky mi vždy vylepší pochmurné nálady, kterých mám v poslední době stále víc a víc. (Jo a mimochodem, je ostříhaný a náramně mu to sluší :))


Alouette


... už nejsem volná a on taky ne, tak co bych řešila :D ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alenka Alenka | Web | 9. prosince 2008 v 18:52 | Reagovat

Bende je fešák, to musím uznat, a kdysi jsem ho měla hodně ráda. :) Má fajn písničky (kromě kouzla osobnosti :))

Ovšem své štěstí už jsi dávno nalezla, buď za to ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.